Ivan Langer


Děkuji všem za dosavadní přízeň. Rád se s vámi potkám na mém Facebooku. Ivan Langer

Zaujalo mě...

Vrchní soud dal Ivanu Langerovi za pravdu ve sporu s vydavatelem MF DNES a idnes.cz (MAFRA, a.s.) o ochranu osobnosti a zrušil rozsudek soudu prvního...

více »

Ivan Langer
Curriculum vitea

MINISTR VNITRA (09/2006 - 05/2009) / Novinky / Kampaň ODS

[23.05.2010]

Kampaň ODS

Britský premiér David Cameron podpořil ODS

Předseda vlády Spojeného království a předseda Konzervativní strany David Cameron dnes prostřednictvím videozdravice podpořil na pražské Kampě Občanskou demokratickou stranu a popřál jí volební vítězství v parlamentních volbách.

"Jsem rád, že mám tuto šanci popřát vám, českým občanským demokratům, naší nejbližší sesterské straně v Evropě, to nejlepší v parlamentních volbách. Vždycky jsme společně úzce spolupracovali a já vím, že občanští demokraté jsou hluboce oddáni prosperitě České republiky.

Jak znám vaši předešlou práci, ODS je strana pevných principů a kompetentních vlád. Vím z rozhovorů, které jsem s Petrem Nečasem vedl, že v něm máte lídra s mnoha zkušenostmi a odhodláním dělat správné věci pro lidi v České republice. Chci, abyste věděli, že já a všichni další přátelé, které máte v britské Konzervativní straně, doufáme ve váš výborný výsledek a přejeme vám velký úspěch ve volbách. Hodně štěstí!"

David Cameron, britský premiér a předseda Konzervativní strany

Celé video naleznete na http://www.youtube.com/tvods

zpravy.ods.cz, 23. května 2010