Ivan Langer


Děkuji všem za dosavadní přízeň. Rád se s vámi potkám na mém Facebooku. Ivan Langer

Zaujalo mě...

Vrchní soud dal Ivanu Langerovi za pravdu ve sporu s vydavatelem MF DNES a idnes.cz (MAFRA, a.s.) o ochranu osobnosti a zrušil rozsudek soudu prvního...

více »

Ivan Langer
Curriculum vitea

MINISTR VNITRA (09/2006 - 05/2009) / Novinky / Grémium ODS

[21.01.2010]

Grémium ODS

Jiří Paroubek a Martin Pecina znovu ohrožují stabilitu úřednické vlády

Grémium ODS se ohrazuje proti spekulacím, že by se mohli na kandidátkách ODS do Sněmovny objevit ministři současné vlády. Článek s těmito nepodloženými a nepravdivými informacemi přineslo dnešní vydání deníku Právo.

ODS o žádných takových změnách kandidátek neuvažuje. Nikoho z ministrů jsme s takovou nabídkou neoslovili. Nikdo z ministrů Fischerovy vlády nebude kandidovat za ODS do Sněmovny.

Spekulace o kandidatuře Gustava Slamečky, Martina Bartáka či kohokoli dalšího ze současné úřednické vlády za ODS jsou lživé.

Dohoda při sestavování úřednické vlády zněla jasně: Nikdo z tohoto kabinetu do Sněmovny kandidovat nebude.

Případná kandidatura Martina Peciny za ČSSD je jasnou a vážnou politickou korupcí. Pokud se jeho jméno na kandidátce objeví, nemůže dále pracovat v úřednické vládě.

Jiří Paroubek znovu už po několikáté porušuje dohodu. Tímto krokem poškozuje politickou kulturu v zemi a současnou vládu. Zneužívá ji ke svým propagandistickým účelům a trikům, popírá základní statut nepolitické vlády. Jiří Paroubek a Martin Pecina znovu ohrožují stabilitu této vlády.

zpravy.ods.cz, 21. ledna 2010