Ivan Langer


Děkuji všem za dosavadní přízeň. Rád se s vámi potkám na mém Facebooku. Ivan Langer

Zaujalo mě...

Vrchní soud dal Ivanu Langerovi za pravdu ve sporu s vydavatelem MF DNES a idnes.cz (MAFRA, a.s.) o ochranu osobnosti a zrušil rozsudek soudu prvního...

více »

Ivan Langer
Curriculum vitea

MINISTR VNITRA (09/2006 - 05/2009) / Novinky / Jaromír Jágr

[26.05.2010]

Jaromír Jágr

Podporuji ODS. Nechci, abychom dopadli jako Řecko

Hokejista Jaromír Jágr se dnes setkal s lídrem ODS Petrem Nečasem. Po schůzce vyjádřil plnou podporu Občanské demokratické straně a popřál jí vítězství ve sněmovních volbách.

"Uvědomuji si, že za dva dny jsou volby a já bych byl rád, aby i tam to dopadlo dobře, abychom se za pět deset let neocitli tam, kde je dnes Řecko a aby volby vyhrála strana, která to má vyhrát. Každá strana dělá chyby, ale já jsem vždy podporoval občanské demokraty a jsem na jejich straně," řekl hokejista Jágr.

Podle Jaromíra Jágra je jeho podpora ODS nezávislá na výsledku hokejového mistrovství. "Samozřejmě bych ODS podporoval i bez hokejového vítězství. Samozřejmě je důležitý výsledek, aby vše dopadlo nejlíp. Ale nejenom ve sportu, ale i v celém životě je důležité, co mužstvo přinese, jakým způsobem bojuje za svoji vlast. A všichni víme, že ta hranice mezi vítězem a poraženým je hrozně tenká, ten rozdíl je minimální. Důležitá je ale celková hra, ta bojovnost," dodal úspěšný český hokejista.

Volební lídr a místopředseda ODS Petr Nečas podporu hokejové hvězdy vítá. "Jaromíra Jágra si nesmírně vážím nejenom za jeho sportovní úspěchy, ale i za to jeho lidské člověčenství v něm a obrovským způsobem si vážím toho, že dlouhodobě podporuje občanské demokraty," řekl Nečas.příloha: pdf jaromir-jagr-podporil-ods.mp3 (1271 kB)

zpravy.ods.cz, 26. května 2010