Ivan Langer


Děkuji všem za dosavadní přízeň. Rád se s vámi potkám na mém Facebooku. Ivan Langer

Zaujalo mě...

Vrchní soud dal Ivanu Langerovi za pravdu ve sporu s vydavatelem MF DNES a idnes.cz (MAFRA, a.s.) o ochranu osobnosti a zrušil rozsudek soudu prvního...

více »

Ivan Langer
Curriculum vitea

Tiskové zprávy / MV: Ministr vnitra zavítal na Moravu v rámci svých cest po regionech

[04.05.2007]

Obecné

MV: Ministr vnitra zavítal na Moravu v rámci svých cest po regionech

Návštěva ministra vnitra v regionech

Ministr vnitra Ivan Langer dnes 4. května navštívil na Moravě v rámci své služební cesty dvě jednotky Hasičského záchranného sboru v Olomouci a Uničově a posléze se zúčastnil veletrhu IDET (devátý ročník mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky) v Brně.

Ministr vnitra nejdříve navštívil stanici Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje a v rámci projektu obnovy požární techniky předal profesionálním a dobrovolným hasičům požární techniku. Ivan Langer  diskutoval s  hasiči a představiteli obcí o problémech požární ochrany, zejména o aktuální hrozbě požárů a jejich včasnému předcházení. Ministr vnitra se následně zúčastnil slavnostního otevření nové požární stanice. Slavnostní akce byli přítomni předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR  Miloslav Vlček a hejtman Olomouckého kraje Ivan Kosatík.

V odpoledních hodinách se ministr vnitra přesunul do Brna na devátý ročník mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET, kde se setkal se zástupci České zbrojovky Uherský Brod a Asociace obranného průmyslu. Mimo jiné ministr vnitra navštívil expozice firem, které spolupracují na dodávkách bezpečnostního vybavení pro Policii České republiky.

predani_techniky_profesionalnim_hasicum.xls ( 15kb )

  predani_techniky_dobrovolnym__hasicum.xls ( 23kb )

Fotogalerie z návštěvy je k dispozici na www.mvcr.cz

Jana Malíková, ředitelka odboru a tisková mluvčí, Ministerstvo vnitra, 4. května 2007 

 

Každý z nás má právo na svůj názor