Ivan Langer


Děkuji všem za dosavadní přízeň. Rád se s vámi potkám na mém Facebooku. Ivan Langer

Zaujalo mě...

Vrchní soud dal Ivanu Langerovi za pravdu ve sporu s vydavatelem MF DNES a idnes.cz (MAFRA, a.s.) o ochranu osobnosti a zrušil rozsudek soudu prvního...

více »

Ivan Langer
Curriculum vitea

Tiskové zprávy / MV: Ministr vnitra na zahájení provozu Czech Point v Olomouci

[30.04.2007]

Veřejná správa

MV: Ministr vnitra na zahájení provozu Czech Point v Olomouci

Projekt CzechPOINT

Ministr vnitra Ivan Langer se dnes v pondělí 30. dubna zúčastnil slavnostního zahájení činnosti pracoviště Czech Point na olomouckém magistrátu. Statutární město Olomouc se tak připojilo k dalším 37 radnicím v republice, které nově zřizovanou službu budou poskytovat v rámci pilotního provozu, který je koordinován Ministerstvem vnitra. Cílem projektu Czech Point je poskytovat občanům ověřené výpisy z centrálních státních evidencí a rejstříků na jednom místě, aniž by občan musel navštívit několik různých úřadů státní správy.

„Pilotní provoz projektu Czech Point spustilo otevření prvního pracoviště 28. března 2007 na radnici Prahy 13. Po vyhodnocení zkušebního období zřídíme pracoviště Czech Point ve více než dvou stovkách obecních  úřadů  po celé republice a následovat bude konečné rozšíření na řádově tisíce přístupových míst - obecní úřady, pošty a další. Zřizování těchto pracovišť je součástí celého balíku změn, které zavádíme do praxe v rámci tzv. eGovernmentu. Jako Olomoučan jsem pochopitelně velmi rád, že se do projektu zapojilo také město Olomouc,“ řekl ministr vnitra Ivan Langer.

Ministerstvo vnitra, 30. dubna 2007

Fotogalerie k dispozici na www.mvcr.cz

 

Každý z nás má právo na svůj názor