Ivan Langer


Děkuji všem za dosavadní přízeň. Rád se s vámi potkám na mém Facebooku. Ivan Langer

Zaujalo mě...

Vrchní soud dal Ivanu Langerovi za pravdu ve sporu s vydavatelem MF DNES a idnes.cz (MAFRA, a.s.) o ochranu osobnosti a zrušil rozsudek soudu prvního...

více »

Ivan Langer
Curriculum vitea

Tiskové zprávy / Ministerstvo vnitra: Zvukový záznam brífinku ministra vnitra a ředitele inspekce ministra vnitra k případu v Kladně

[16.03.2007]

Policie

Ministerstvo vnitra: Zvukový záznam brífinku ministra vnitra a ředitele inspekce ministra vnitra k případu v Kladně

Výsledky práce Inspekce ministra vnitra

Ministr vnitra Ivan Langer uspořádal brífink za účasti ředitele inspekce ministra vnitra Zdeňka Pelce k případu zatčení policistů z dopravního inspektorátu v Kladně. Brífink proběhl od 14 hodin v budově Ministerstva vnitra na Letné.

Inspekce ministra vnitra ve čtvrtek 15. března 2007 zadržela 11 policistů Dopravního inspektorátu okresního ředitelství Policie ČR v Kladně. Jednalo se o dlouhodobě připravovanou několikaměsíční akci. Ta byla ze strany inspekce zdárně ukončena 15. března v ranních hodinách zadržením a okamžitým předáním podezřelých státním zástupcům z Okresního státního zastupitelství pro Prahu - východ. Zadržení policisté jsou důvodně podezřelí ze spáchání trestných činů zneužívání pravomoci veřejného činitele a přijímání úplatku.

Ministr vnitra Ivan Langer celou akci ocenil a uvedl, že když hovořil o posilování důvěryhodnosti policie, měl na mysli právě takovéto aktivity. „Řekl jsem, že budu klást důraz na budování dobrých pracovních podmínek pro policisty, ale také že zavedu nekompromisní přístup k jakémukoliv porušení stanovených pravidel. Tento případ je jasným vzkazem veřejnosti, ale hlavně dovnitř policie, že jakékoliv selhání policistů nebude tolerováno,“ uvedl Langer.

Zvukové příspěvky Radia Vnitro

Ministerstvo vnitra, 16. března 2007

 

Každý z nás má právo na svůj názor