Ivan Langer


Děkuji všem za dosavadní přízeň. Rád se s vámi potkám na mém Facebooku. Ivan Langer

Zaujalo mě...

Vrchní soud dal Ivanu Langerovi za pravdu ve sporu s vydavatelem MF DNES a idnes.cz (MAFRA, a.s.) o ochranu osobnosti a zrušil rozsudek soudu prvního...

více »

Ivan Langer
Curriculum vitea

Média o IL / Blesk: Falešný Langerův »bratranec« obviněn!

[22.11.2006]

Kriminalita

Blesk: Falešný Langerův »bratranec« obviněn!

Podvodník vydávající se za přibuzného Ivana Langera

Policie obvinila falešného bratrance ministra vnitra Ivana Langera Miroslava Langera z podvodu! Olomoucký podnikatel totiž dluží 30 milionů korun za loňskou dodávku slunečnicových semen. Poškozená firma málem zkrachovala. „Udělal na nás prachsprostý tunel,“ řekl Blesku jednatel firmy Karel Pešek.

Falešný bratranec se při uzavírání obchodu netajil tím, že je s ministrem spřízněný. „Mysleli si to i další obchodní partneři. Některým dokonce sliboval, že pro ně může jeho příbuzný něco zařídit,“ svěřil se napálený Pešek. Miroslav Langer nám důvod svého počínání nevysvětlil. Nebral telefon, na zaslané SMS neodpovídal. A co na vykutáleného »příbuzného« říkal ministr vnitra? „Nemám žádného bratrance. Vím, že se ten člověk za mou přízeň vydává. Čím dřív ho zavřou, tím lépe,“ prohlásil Langer. Pokud soud uzná falešného rodinného příslušníka ministra vinným, hrozí mu až 12 let za mřížemi.

Blesk, 22. listopadu 2006