Ivan Langer


Děkuji všem za dosavadní přízeň. Rád se s vámi potkám na mém Facebooku. Ivan Langer

Zaujalo mě...

Vrchní soud dal Ivanu Langerovi za pravdu ve sporu s vydavatelem MF DNES a idnes.cz (MAFRA, a.s.) o ochranu osobnosti a zrušil rozsudek soudu prvního...

více »

Ivan Langer
Curriculum vitea

Média o IL / Šíp: Osobnosti tipují: Vyhrajeme!

[22.06.2006]

Sport

Šíp: Osobnosti tipují: Vyhrajeme!

MS ve fotbale


2:1 Karel Gott, zpěvák: Tipuji, že to bude 1:1 a při prodloužení jim dáme druhou branku.

David Rath, ministr zdravotnictví: Věřím,že vyhrajeme. Doufám, že se budu moct dívat, že mi to povinnosti dovolí. Když ne, tak si určitě nenechám uniknout nejexponovanější okamžiky.

2:1 Vladimír Růžička, hokejová legenda: a trenér Věřím, že vyhrajeme 2:1. Italové totiž na šampionátu nehrají tak, jak se očekávalo. Plně důvěřuji trenéru Brücknerovi. Je to muž na pravém místě.

3:0 Lucie Bílá, zpěvačka: Vyhrajeme 3:0. To je jasné, že fotbal sleduju, fandím našim klukům a přeju jim i sobě, aby Itálii dali na frak tak jako Američanům. Přeju jim pevné nervy.

Ivan Langer, poslanec ODS: Já věřím, že mužstvo bude hrát s ohromnou vůli a vyhrajeme. V útoku s Barošem by podle mě měl nastoupit Heinz. Klukům budu fandit přímo na stadionu.

Martin Dejdar, herec a zpěvák: Vzhledem k tomu,že je na Staromáku velká show a já to moderuji, tak snad i něco z toho fotbalu uvidím. A jak to vidím? Já to nevidím, ale doufám, že vyhrajeme.

3:2 Helena Vondráčková, zpěvačka: Vyhrajem! To je jasný. 3:2 S manželem to sledujeme a fandíme.

Ladislav Vízek, fotbalový internacionál: Bohužel nejsem před zápasem optimistou. Rozsypal se nám útok a bez ofenzivy nemůže žádný tým nic uhrát. Je velkou chybou, že naše hra stojí na Kollerovi.

2:1 Hanka Zagorová, zpěvačka: No můj tip je, 2:1 vyhrajeme. Určitě se budu dívat, já ty naše kluky miluji a budu jim moc držet palce.

2:2 Karel Šíp, bavič: Chtěl bych, abychom vyhráli 2:1, budu-li se ale držet reality, tipuji remízu. Každopádně se těším na pěknou podívanou, proto se jedu do Německa podívat na zápas osobně.

1:1 Marie Rottrová, zpěvačka: Já tipuji remízu 1:1, určitě se budu doma dívat.

5:0 Gorila Richard pražská ZOO: Když Češi vezmou své ženy a posadí je za bránu, pak věřím, že vyhrají 5:0. Žádný italský střelec se totiž nebude moci trefit do balonu.

Šíp, 22. června 2006