Ivan Langer


Děkuji všem za dosavadní přízeň. Rád se s vámi potkám na mém Facebooku. Ivan Langer

Zaujalo mě...

Vrchní soud dal Ivanu Langerovi za pravdu ve sporu s vydavatelem MF DNES a idnes.cz (MAFRA, a.s.) o ochranu osobnosti a zrušil rozsudek soudu prvního...

více »

Ivan Langer
Curriculum vitea

Tiskové zprávy / Ministr vnitra představil dnes v Liberci „2. rok změn“ v resortu Ministerstva vnitra

[05.05.2008]

Ministerstvo vnitra, policie

Ministr vnitra představil dnes v Liberci „2. rok změn“ v resortu Ministerstva vnitra

Plánované cesty ministra vnitra po regionech ČR

Ministr vnitra Ivan Langer navštívil dnes, v pondělí 5. května 2008, Liberecký kraj. Liberec je v pořadí již šestým krajským městem, do kterého ministr vnitra v rámci pravidelných regionálních výjezdů zavítal a ve kterém představil téma „2. rok změn – práce a setkávání“ v resortu Ministerstva vnitra. Cílem cest do všech krajů je představit hlavní priority Ministerstva vnitra v letošním roce, zejména reformu policie a eGovernment.

V rámci celodenní konference proběhla v Liberci tisková konference, na které vystoupil ministr vnitra Ivan Langer, hejtman Libereckého kraje Petr Skokan a policejní prezident plk. Oldřich Martinů.

Po tiskové konferenci se ministr vnitra zúčastnil slavnostního předání šeku Muzeu hasičské techniky Chrastava. Příspěvek Libereckého kraje určený na renovaci historického vozidla pro muzeum předal hejtman Libereckého kraje Petr Skokan.

Více informací o tématu celodenní konference naleznete na adrese:

http://aplikace.mvcr.cz/archiv2008/rs_atlantic/mvcr/tiskove/96677.html

Jana Malíková, ředitelka odboru a tisková mluvčí

 

Každý z nás má právo na svůj názor