Ivan Langer


Děkuji všem za dosavadní přízeň. Rád se s vámi potkám na mém Facebooku. Ivan Langer

Zaujalo mě...

Vrchní soud dal Ivanu Langerovi za pravdu ve sporu s vydavatelem MF DNES a idnes.cz (MAFRA, a.s.) o ochranu osobnosti a zrušil rozsudek soudu prvního...

více »

Ivan Langer
Curriculum vitea

Tiskové zprávy / Ministr vnitra dnes v Děčíně představil „2. rok změn“ v resortu ministerstva vnitra

[25.04.2008]

Ministerstvo vnitra, policie

Ministr vnitra dnes v Děčíně představil „2. rok změn“ v resortu ministerstva vnitra

Plánované cesty ministra vnitra po regionech ČR

Ministr vnitra Ivan Langer navštívil dnes, ve čtvrtek 24. dubna 2008, Děčín. Ústecký kraj je již pátým regionem, do kterého ministr vnitra v rámci svých pravidelných výjezdů zavítal a ve kterém představil téma „2. rok změn - práce a setkávání“ v resortu ministerstva vnitra. Cílem cest do všech krajů je představit hlavní priority ministerstva vnitra v letošním roce, zejména reformu policie a eGovernment.
 
V rámci celodenní konference proběhla v Děčíně také tisková konference, které se zúčastnil ministr vnitra Ivan Langer, hejtman Ústeckého kraje Jiří Šulc, primátor Děčína Vladislav Raška, náměstek ministra vnitra pro vnitřní bezpečnost Jaroslav Salivar, náměstek ministra vnitra pro veřejnou správu, informatiku, legislativu a archivnictví Zdeněk Zajíček a policejní prezident Oldřich Martinů.

Po tiskové konferenci se ministr vnitra zúčastnil slavnostního otevření oddělení dopravně správních agend Magistrátu města Děčína. Po symbolickém přestřižení pásky a slavnostním otevření prostor nově opraveného pracoviště evidence řidičů a vozidel následně proběhla beseda se studenty Evropské obchodní akademie v Děčíně.

Více informací o tématu celodenní konference naleznete na adrese:

http://aplikace.mvcr.cz/archiv2008/rs_atlantic/mvcr/tiskove/95568.html

Jana Malíková, ředitelka odboru a tisková mluvčí

 

Každý z nás má právo na svůj názor