Ivan Langer


Děkuji všem za dosavadní přízeň. Rád se s vámi potkám na mém Facebooku. Ivan Langer

Zaujalo mě...

Vrchní soud dal Ivanu Langerovi za pravdu ve sporu s vydavatelem MF DNES a idnes.cz (MAFRA, a.s.) o ochranu osobnosti a zrušil rozsudek soudu prvního...

více »

Ivan Langer
Curriculum vitea

Tiskové zprávy / Ministr vnitra dnes uctil památku obětem násilí, kriminality a terorismu

[29.11.2007]

Bezpečnostní sbory

Ministr vnitra dnes uctil památku obětem násilí, kriminality a terorismu

Ministr vnitra Ivan Langer se zúčastnil pietního aktu za oběti násilí, kriminality a terorismu z řad policie a hasičů

Ministr vnitra Ivan Langer se dnes zúčastnil pietního aktu za oběti násilí, kriminality a terorismu z řad policie a hasičů. Jejich památku uctil položením věnců a květin a zapálením svíček u Muzea Policie ČR. Poté se uskutečnila Mše svatá na počest padlých policistů a hasičů, kteří své životy položili při výkonu služby.

Tato pietní akce se uskutečnila při příležitosti pátého výročí Nadace policistů a hasičů. Cílem Nadace policistů a hasičů je pomoci zlepšit životní podmínky dětí policistů a hasičů, kteří zemřeli při výkonu služby či v přímé souvislosti s ní. K dosažení uvedeného cíle Nadace získává a soustřeďuje finanční prostředky na účtu Nadace. Dále také rozvíjí vzájemnou spolupráci s dětmi pozůstalými po policistech a hasičích a pomáhá jim. V neposlední řadě Nadace rozvíjí vzájemnou spolupráci s partnerskými organizacemi v České republice i v zahraničí.

Fotogalerii naleznete na www.mvcr.cz.

Jana Malíková, ředitelka odboru a tisková mluvčí, Ministerstvo vnitra, 29. listopadu 2007 

 

Každý z nás má právo na svůj názor