Ivan Langer


Děkuji všem za dosavadní přízeň. Rád se s vámi potkám na mém Facebooku. Ivan Langer

Zaujalo mě...

Vrchní soud dal Ivanu Langerovi za pravdu ve sporu s vydavatelem MF DNES a idnes.cz (MAFRA, a.s.) o ochranu osobnosti a zrušil rozsudek soudu prvního...

více »

Ivan Langer
Curriculum vitea

Tiskové zprávy / Předání Medailí Policie České republiky „Za věrnost II. stupně“

[27.09.2007]

Policie

Předání Medailí Policie České republiky „Za věrnost II. stupně“

Ocenění práce u Policie ČR

Ministr vnitra Ivan Langer a náměstek policejního prezidenta pro trestní řízení plk. Jiří Houba dnes na slavnostním shromáždění osobně předali Medaile Policie České republiky „Za věrnost II. stupně“.

Z rozhodnutí ministra vnitra č. 101/2006 byla dnešního dne předána 34 policistům a 4 občanským zaměstnancům z útvaru odhalování korupce a finanční kriminality služby kriminální policie a vyšetřování „Medaile Policie České republiky Za věrnost II. stupně“, kterou získali za aktivní a iniciativní přístup k plnění pracovních povinností a dosahování velmi dobrých pracovních výsledků. Udělení „Medaile Policie České republiky Za věrnost II. stupně“ je pro zaměstnance významným oceněním jejich více jak 20-ti leté práce u Policie České republiky.

Dále byly, z rozhodnutí policejního prezidenta ve věcech kázeňských, dnešního dne předány 2 služební medaile „Za zásluhy o bezpečnost“, které policisté z ÚOKFK SKPV obdrželi za výjimečně náročné vyšetřování závažné trestné činnosti a zjištění jejich pachatelů.

Jana Malíková, ředitelka odboru a tisková mluvčí, Ministerstvo vnitra, 27. září 2007 

 

Každý z nás má právo na svůj názor